10'uncu Müşteriye 10 TL

Ana Sayfa / HABER / 10'uncu Müşteriye 10 TL
Amerikalı ortağı General Electric (GE) Capital Corporation'ın bankadaki yüzde 20.85 oranındaki hisselerini satma süreci başlattığı Garanti Bankası, 26 Mart Cuma günü müşterilerinin ilgisini çekecek yeni bir kampanya başlatıyor.
Bonus kartın 10. yılını kutlayan Garanti Bankası cumadan itibaren Türkiye genelinde Garanti şubelerine giren 10'uncu müşterisine 10 Türk Lirası verecek. Kampanya eylül ayı sonuna kadar devam edecek.
Garanti Bankası'nın Türkiye genelinde toplam 787 şubesi bulunuyor.
Garanti Bankası Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Mehmet Sezgin, "Bonus kartın 10. yılı şerefine kart sahipleri için bir dizi kampanya ve sürpriz hazırladık. Şu anda televizyonlarda da izleyebileceğiniz ilk kampanyamız ile Dakika Başı 1 Bonus Card kullanıcısına 10 bonus hediye ediyoruz. Bu kampanyadan diğer bankalara ait Bonus Card sahipleri de faydalanabiliyorlar" dedi.

Money de kampanyada
Sezgin şöyle devam etti: "Ayrıca 10. yıl şerefine şubelerde şu ana kadar yapılmamış bir kampanyayı hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. 26 Mart Cuma günü devreye girecek ve eylül sonuna kadar devam edecek bu kampanyamızla her gün her şubemizde Bonus kartlarıyla g-matik üzerinden sıra numarası alan 10'uncu kişiye 10 lira vereceğiz. Kampanyamızdan Bonus kartın tüm ürünleri ve Money kart da faydalanabilecek."

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

EGE Eczanesi

Telefon :0374. 2176340

Adres : Karamanlı Mah.İsmet Paşa Cad.No:68/A (Ümit Disco Karşısı )


YAMANER Eczanesi

Telefon :0374. 2701100

Adres : Sağlık Mah.Sigorta Sok.1No.25/3(Köroğlu Devlet Hastanesi Polikinlikler Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler