Sorunları da Hallederiz Ekonomiyi de

Ana Sayfa / HABER / Sorunları da Hallederiz Ekonomiyi de
Cumartesi Günü Türkiye Partisi İl Başkanı Adnan Uysal ve Merkez İlçe Başkanı Zülküf Deniz, partililer ile birlikte İzzet Baysal caddesinde bulunan esnaflara ziyarette bulundular. Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener ve parti politikaları hakkında açıklamalarda bulunan Türkiye Partisi İl Başkanı Adnan Uysal her girdikleri iş yerlerinde çok olumlu bir şekilde karşılandıklarını söyledi.
Türkiye Partisinin ülkeyi yönetecek, sorunları giderecek ve ekonomiyi düzeltecek bir parti olduğunu yaptıkları ziyarette dile getiren Uysal; " Bizler esnafın ve halkımızın çok sıkıntıda olduğunu ve krizin kendilerini ne kadar kötü etkilediğini bilen bir partiyiz. Genel Başkanımız ülkenin ekonomisini esenliğe kavuşturmak için çalışma grubuyla çalışmalarını sürdürüyor. Parti programımız ise hazırlanıyor. Ekonomik yönden biz iktidara geldiğimizde herkesin yaşantısı daha güzel olacak. Biz söz verdiğimizi yapacağız. Fazla laf etmeği de uygun bulmuyoruz. Yapamayacağımızın sözünü vermiyoruz. Bu ülke için ne gerekirse o yapılacaktır "dedi.
Türkiye Partisi Yönetim Kurulu üyelerince esnaf ziyareti esnasında partiye üye olmak isteyen esnaflarda ziyaret esnasında üye kayıtlarının yapılmasını talep edince üyelikleri o esnada yapıldı. Türkiye Partisi İl Başkanı Adnan Uysal ayrıca Bolu Merkez İlçede ve Göynük İlçesinde 30 köye ziyaret gerçekleştirdiklerini partileri hakkında vatandaşları bilgilendirdiklerini ve 2011 yılında gerçekleştirilecek olan genel seçimlere kadar köy, esnaf ve kuruluşlara ziyaretlerinin devam edeceğini belirtti. Uysal İzzet Baysal Caddesi ve bolunun diğer sokak ve caddelerinde bulunan esnaflara ziyaretlerine hafta içinde devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

TUBA Eczanesi

Telefon :0374. 2752060

Adres : Kalıcı Konutlar Üstü İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünite Karşısı


SARUHAN Eczanesi

Telefon :0374. 2202005

Adres : Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler