Çöpten enerji Üretecekler

Ana Sayfa / HABER / Çöpten enerji Üretecekler
Güney Koreli üst düzey yöneticilerin oluşturduğu heyet ilimize gelerek Bolu'da incelemelerde bulundu. Yatırım yapmak için Türkiye'ye gelen Kore'nin en büyük 3. Şirketinin yöneticileri ilk ziyaretlerini Belediye Başkanı Alaadin Yılmaz'a yaptılar.

Güney Kore Firması CEV'in CEO'su Jung Yoonbok çöpten enerji üretimi ile ilgili çalışmayı başlatmak için Bolu' ya geldi. Son kontrolleri yapmak için İncelemelerde bulunan CEO Yoonbok Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ı ziyaret etti.
Ziyarette ayrıca Türkiye'ye yatırım yapmak için gelen Kore'nin en büyük 3. şirketi SK Gurup'un Proje Finans Genel Müdürü Mr. Lee, proje takım müdürü Lee Sang Min, Finans Direktörü Byoung Wook Han, Risk Analiz Uzmanı Kook'da ilk ziyaretlerine Bolu'dan başladı. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'la görüşen heyet fikir alışverişinde bulunarak enerji üretimi konusundaki yatırımların Bolu'ya yapılaması konusunda görüşmelerde bulundular. Başkan Yılmaz Koreli misafirlere Bolu'da yapmayı düşündükleri projeler için her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. CEV CEO'su Jung Yoonbok ayrıca yer altı otopark için de fizibilite çalışmalarının yapıldığı kısa sürede dönüş yapılacağını belirtti. Yoonbok ayrıca çevreye duyarlı olan Rüzgar Santralı ile ilgilide bir çalışmanın yapılabileceğini belirtti. Başkan Yılmaz'da bu konuda sonuna kadar kendilerine destek vereceklerini ifade etti

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar