Bizim Tek Rakibimiz AKP

Ana Sayfa / HABER / Bizim Tek Rakibimiz AKP
Köroğlu otelde düzenlenen koordinasyon toplantısında konuşan Türkiye Değişim Hareketi Bolu il başkanı Maksut Beykoz "Bugün çeşitli illerde düzenlediğimiz mitinglere on binlerce kişi geliyor, Baharla birlikte Ankara'ya partimizin kuruluş dilekçesini vermeye 100.000 kişiyle gideceğiz, tüm Türkiye iktidardaki Adalet ve Kalkınma partisinin alternatifinin kim olduğunu o gün görecek" biçiminde konuştu.
Türkiye Değişim Hareketi Bolu il ve İlçe örgütleri Köroğlu otelde bir koordinasyon toplantısı gerçekleştirdiler. Toplantının açılış konuşmasını yapan TDH Bolu il başkanı Maksut Beykoz partilerinin tüm Türkiye'de olduğu gibi Bolu'da da her geçen gün daha da güçlendiğini söyledi.2011 yılının iktidar partisinin Mustafa Sarıgül önderliğindeki Türkiye Değişim Hareketi olacağını söyleyen Beykoz; "Bugün çeşitli illerde düzenlediğimiz mitinglere on binlerce kişi geliyor, Baharla birlikte Ankara'ya partimizin kuruluş dilekçesini vermeye 100.000 kişiyle gideceğiz. O gün Ankara tarihi bir gün yaşayacak ve tüm Türkiye iktidardaki Adalet ve Kalkınma partisinin alternatifinin kim olduğunu görecek" şeklinde konuştu.
Partilerinin hiç kimseyi dışlamadığını ve "ötekisi" olmadığını söyleyen TDH Bolu il başkanı Maksut Beykoz;"Halka hizmet Hakka hizmet felsefesiyle hareket ederek milyonların kalbinde özel bir yer edineceğiz. Şu anda Bolu'nun tüm ilçelerinde örgütlü olan siyasi hareketimiz aylar öncesinden başladığı siyasi çalışmalarla Bolu'da önemli konuma gelmiştir. Önümüzdeki günlerde Termal Otel'de 1000 kişilik bir tanışma yemeği vereceğiz. Yemeğe Genel başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül'de katılacak"biçiminde konuştu. Toplantı da konuşan TDH Bolu Merkez ilçe başkanı Nadir Gürkan Yetkin ise İnanmanın başarmanın yarısı olduğunu söyleyerek; "Bugün birbirimizi tanımak ve kaynaşmak amacıyla bir araya geldik."diye konuştu.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

İKLİM Eczanesi

Telefon :0374. 2101434

Adres : Sağlık Mahallesi Güleç Sokak No:16 Bolu (Latife Hanım Anaokulu yanı)


ÇAĞLA Eczanesi

Telefon :0374. 2122016

Adres : Tabaklar Mah.Hastane Cad. No:27/1(Kadın Doğum Has.Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler