İstifamda Taraftar Faktörü Büyük

Ana Sayfa / HABER / İstifamda Taraftar Faktörü Büyük
Boluspor teknik direktörlüğünden dün istifa eden Mustafa Uğur, Boluspor'a farklı umutlarla geldiğini söyledi. Ancak bir kısın taraftarın bu kararı almasında etkili olduğunu belirtti.
Taraftarın takım üstünde çok etkili olduğunu değinen Mustafa Uğur, "Bu bir kısım taraftar daha müsabakanın ilk yarısında bitmeden hem futbolcusuna hem hocasına çok saygısız davranmaları takım üzerinde etkisinin çok olması bu tezahüratlarının bu kararı almamızda etkisi oldu. Bunu da zaten tamamen Boluspor taraftarlarına yaymıyoruz yine üzerine basarak söylüyorum. Bir kısım kendisini Bolusporlu sananlar diyelim biz bunlara. Onların önümüzdeki sürece de zarar vermemesi adına böle bir karar aldım" dedi.
DIŞARIDAN TAKİP EDECEĞİM
Uğur, Boluspor'un kalan maçlarla alacağı iyi sonuçlarla kendisini ilk 6'nın içinde bulunacağını söyledi. Uğur, takıma güvendiğini, yönetiminde her zaman gerekli desteği verdiğini aktardı. Mustafa Uğur, şöyle devam etti: "Bu kararın iki taraf içinde doğru olduğuna inanıyorum ben. İnşallah bundan sonraki süreçte de dışarıdan takımımızı takip edeceğim.
Ben şöyle söyleyeyim sizlere son haftada biliyorsunuz böyle şeyler yaşandı. Hem sporcularımızın şahsına artık son haftalarda da artık benim adıma çok gerginlikler oluyordu. Bu son olayda sonuçta rakibim bir kişi eksik kaldı ve 45 dakikalık süreçte de bu şekilde kimse kimseye ailesine ya da kişiye bu şekilde küfür edilmez yani. Sonuçta biz bir aileysek o zaman aile fertlerinin de bu bilinçte olması gerekir. Biz o arkadaşlarımızla aynı şeyleri düşünmüyoruz."
TARAFTAR BOLUSPOR YANINDA OLMALI
Yaşanan olayların sadece 9 kişi kalan takıma galip gelememek olmadığını kaydeden Uğur, "Ondan öncesinde Erciyesspor maçının kaybedilmesi de buradaki etkilerden bir tanesi. Benim sözüm yine şu eğer bir gerginlik oluşuyorsa bunun farklı bir şekilde takım üzerine yansıtılması gerekiyor. O yüzden bu kararın alınması gerekiyordu geride kalan beş maçın daha farklı bir atmosferde oynatılması ve Boluspor adı altında gerçekleşmesi için yoksa bir tek taraftar kitlesiyle değil. Eğer ortada istediğimiz bir başarı yoksa burada muhakkak teknik heyette varsa sporcuda da vardır. Bir bölümünde de tabiî ki taraftarın tepkisi bana göre bu şekilde olmamalı. Boluspor taraftarı Boluspor'un yanında olmalı. Boluspor lige en yakınlardan birisi biz birçok gayret gösterdik elimize de böyle fırsat geldi ama şu ana kadar bunu yakalayamadık." diye konuştu.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

TUBA Eczanesi

Telefon :0374. 2752060

Adres : Kalıcı Konutlar Üstü İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünite Karşısı


SARUHAN Eczanesi

Telefon :0374. 2202005

Adres : Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler