Öz Bolu Yeni Otobüsünü Hizmete Soktu

Ana Sayfa / HABER / Öz Bolu Yeni Otobüsünü Hizmete Soktu
Bolu'nun önde gelen otobüs firmalarından Öz Bolu A.Ş araç parkurunu büyüterek 2008 model Trevego marka yeni otobüsünü hizmete soktu.
Otobüsün kullanıma başlanmadan önce Bolu terminalinde tören yapıldı. Törene Bolu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nihat Alpat Öztürk, Öz Bolu A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Bayrak, Yönetim Kurulu üyeleri Cemalettin Bayrak ve Erdal Bayrak'ın yanı sıra çalışanlar katıldı. İstanbul ve Bolu hattı arasında çalışacak olan 54 kişilik Trevego marka otobüsün tanıtımı yapıldı. Türkiye'de sadece 5 adet bulunan özel üretim otobüsün kullanımı öncesi kurban kesildi. Türkiye Futbol Milli Takımı, Boluspor ve Voleybol takımlarına yaptığı dualarla tüm Türkiye'ye adını duyuran emekli imam Lütfü Karataş'ın yaptığı duanın ardından kurban kesildi.
Öz Bolu A.Ş Yönetim Kurulu üyesi Erdal Bayrak, kaliteli ve güvenli hizmetin yanı sıra yeni araçlarla yolculara daha rahat yolculuk imkanı sağlayacaklarını söyleyerek, "Bolu halkına daha iyi hizmet verebilmek için her geçen yıl araçlarımızı yeniliyoruz. Son olarak Türkiye'de 5 adet bulunan özel yapım ve 54 kişilik Trevego marka otobüsü parkurumuza kattık. Bolu-İstanbul arası çalışacak olan otobüsümüzle daha rahat yolculuk imkanı sağlayacağız. Herkese hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

TUBA Eczanesi

Telefon :0374. 2752060

Adres : Kalıcı Konutlar Üstü İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünite Karşısı


SARUHAN Eczanesi

Telefon :0374. 2202005

Adres : Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler