AİBÜ Dünya Çapında Olacak

Ana Sayfa / HABER / AİBÜ Dünya Çapında Olacak
AK Parti Bolu Merkez İl ve İlçe Başkanlığı, AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun'u makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında AK Parti Bolu İl Başkanı Ali Ercoşkun, "Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin, İzzet Baba'ya yakışır, dünya çapında tanınan, dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alacağına inanıyorum" diye konuştu.

Rektör Prof. Dr. Hayri Coşkun, AK Parti Heyetini makamında konuk ederken, ziyaretlerinden dolayı İl Başkanı Ali Ercoşkun'a teşekkür etti. Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin genç bir üniversite olduğunu hatırlatan Rektör Coşkun, yeni bir üniversite sayılmasına rağmen, AİBÜ'nün çok hızlı bir gelişme gösterdiğini belirtti. Gelişmesinde, diğer üniversitelerden farklı olarak İzzet Baysal Vakfı'nın yaptığı katkıların olduğunu ifade eden Coşkun, Bolu'daki siyasilerin, iş dünyasının, sivil toplum kuruluşlarının ve Bolu halkının AİBÜ'ye karşı çok olumlu bir yaklaşım içersinde olduklarını, bunun da kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

ÜNİVERSİTE GELİŞİMİNİ SÜRDÜRECEKTİR

AK Parti Bolu İl Başkanı Ercoşkun da yeni dönemin, üniversiteye, Bolu'ya ve tüm ülkeye hayırlı olmasını dileyerek, "Biliyorum ki yeni dönemde Abant İzzet Baysal Üniversitesi, gelişimini sürdürecektir. İleride üniversitemizin, İzzet Baysal'a yakışır, dünya çapında tanınan, adından söz ettiren, dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

EGE Eczanesi

Telefon :0374. 2176340

Adres : Karamanlı Mah.İsmet Paşa Cad.No:68/A (Ümit Disco Karşısı )


YAMANER Eczanesi

Telefon :0374. 2701100

Adres : Sağlık Mah.Sigorta Sok.1No.25/3(Köroğlu Devlet Hastanesi Polikinlikler Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler