Türk Malı Kimden Esinlendi

Ana Sayfa / HABER / Türk Malı Kimden Esinlendi
Erman Kuzu karakteri için abimden beslendim

Kanaltürk'te yayınlanan 'Medyatik' programının bu haftaki konukları Şafak Sezer ve Ebru Cündübeyoğlu oldu. Programın sunucusu Yüksel Aytuğ'un, Sezer'in rol aldığı 'Türk Malı'nı kastederek, "Bir adam bu kadar 'mal' olabilir mi gerçekten?" sorusunu Sezer, şöyle yanıtladı: "Oluyor tabii. 'Nereden besleniyorsun?' derseniz, 'ağabeyim' derim. Erman Kuzu tiplemesini yaratırken ağabeyimi örnek aldım. Mal değil tabii ama, göbekli, bıyıklı, komik bir adamdır. Kendisi 'Kutsal Damacana 2' filminde de oynadı fakat çok yeteneksiz olduğu için o bölümleri montajda kestim" diye yanıtladı. Sezer, 'Türk Malı' dizisinin ünlü 'Evli ve Çocuklu' dizisini çağrıştırdığı iddialarına da esprili bir yanıt verdi: "Evet, duvar kağıtları aynı. Ortadaki kanepe de öyle. Aynı dekoratörle çalışmışız galiba. Başka benzerlik yok!"

KıZıMLA OYNAYACAĞıM
Son dönem komedi filmleri hakkında da yorum yapan Sezer şunları söyledi: "Ben 'Yahşi Batı'nın ciddi bir emek olduğunu düşünüyorum. Cem'i (Yılmaz) gördüğümde de söyledim. Son dönem komedi filmlerinden 'Eyvah Eyvah'ı çok başarılı buldum. 'Recep ivedik' gibi arkadaşım var benim. Bire bir aynısı. Ben, bu tarz komedileri seviyorum." 'Lades' adlı bir sinema filmine ve TRT'de yayınlanacak 'Hanımeli' adlı bir diziye de başlayacak olan Şafak Sezer, "Film iyi, kötü, çirkin tadında. Ankara Çinçin Mahallesi'nde geçiyor. Benim çocukluğum da orada geçti. Ben küçük tüpün üzerinde pişirip köz yiyen, bağırsak yiyen insanlar tanıyorum. Çok çirkin bir işadamı var ama parası olduğu için herkes ona 'çok güzelsin' diyor. Bir gün o işadamı iyilikle tanışıyor ve olaylar öyle gelişiyor. Tanınmamış kişiler oynayacak. Filmde kızımla birlikte kamera karşısına geçeceğim" dedi.

NEDiM BENi TEKMELEDi
Dizide de gariban bir karakteri canlandırdığının altını çizen Sezer, rolünü şöyle tarif etti: "Hapisten yeni çıkmışım, mahalleye geliyorum ve kahveye yerleşiyorum. Biraz aksiyon, biraz aşk." Stüdyoda, Nedim Saban'ın taklidini yapan oyuncu, herkesi kahkahaya boğdu. Saban ile 'Şenmakas' oyununda birlikte çalışan Sezer, "Muhteşem bir kadroyla, çok uzun süre kapalı gişe oynadık. Hepimiz gençtik, kanımız kaynıyordu. Nedim'in sinirden çılgına dönmüş halde beni tekmelediğini bile hatırlıyorum" dedi.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

EGE Eczanesi

Telefon :0374. 2176340

Adres : Karamanlı Mah.İsmet Paşa Cad.No:68/A (Ümit Disco Karşısı )


YAMANER Eczanesi

Telefon :0374. 2701100

Adres : Sağlık Mah.Sigorta Sok.1No.25/3(Köroğlu Devlet Hastanesi Polikinlikler Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler