Cennete Giden Merdiven

Ana Sayfa / HABER / Cennete Giden Merdiven
Yukarıdaki yazılı " imdataslanexpress@hotmail.com" mail adresime şimdi yazacağım konu hakkında görüşlerinizi rica ediyorum.

Eğer ki bu yazıyı okuyan bir Müslüman, gerçek duygu ve düşüncelerini buraya yazarsa, okurların dinimize yapılan saldırılar hakkındaki samimi görüşlerini de hep birlikte paylaşmış olacağız.

Hani İslam ve Müslümanlık denildiğinde kimselere söz hakkı vermeyen ve attıklarında mangalda kül bırakmayan hepimizin bildiği isimler var ya, özellikle onlardan bu konuda mail bekliyorum.

İster önyargı deyin isterseniz daha erken deyin göreceksiniz bu isimlerden bir tane bile yorum gelmeyecek... Çünkü bu insanlar samimiyetsiz!!!

İnşallah yanılırımda onlardan gelen mailleri siz okurlarla bir sonraki yazımın birisinde yine bu köşeden paylaşırım. Ama biliyorum ki mail falan gelmeyecek... Çünkü bu insanlar yüreksiz...

Bu konuyu neden bu kadar açık yazıyorum biliyor musunuz, iş başa düştüğünde " Aç insanlar inançlarını yer!!!

Dinler arası diyalog ya da yeni adıyla ‘Medeniyetler İttifakı' tabir edilen projenin Türkiye ile birlikte iki önemli merkezinden birisi olan İspanya'da açılan bir heykel Müslümanların kanını donduruyor!!! İslamiyetin, tahrif edilmiş diğer dinlerle aynı kefeye ve onların en altına layık görüldüğü bu heykele nedendir bilinmez Türkiye deki iktidardan en ufak bir tepki gelmedi.

İspanya'nın başkenti Madrid'deki ARKO çağdaş sanat fuarında sözde dinler arası diyaloğu anlatan skandal heykelde 3 dinin mensupları birbirinin kitapları ile tasvir ediliyor!!!

HEYKEL AYNEN BU ŞEKİLDE !!! En altta bir Müslüman!!! Önündeki İncil'e secde ederken tasvir edilmiş!!! Müslüman'ın yanı başında ise makineli bir silahın namlusunun ucuna geçirilmiş Museviliğin sembollerinden olan yedi kollu şamdan bulunuyor !!!

Müslüman'ın üzerinde, yani sırtına dizlerinin üzerine çökmüş şekilde duran ve elinde Tevrat olan bir Hıristiyan!!! Hıristiyan'ın omuzlarında, ayakta duran ve elinde Kuran-ı Kerim olan bir Yahudi !!!

En alta Müslüman'ın konulduğu bu heykelin adı ise ne biliyormusunuz "CENNETE GİDEN MERDİVEN !!! "...

Bu heykeli yapan İspanyol sanatçı Merino, tartışmalara konu olan çalışmasıyla ilgili olarak İHA'ya yaptığı açıklamada, çalışmasını üç büyük dinin bir arada olmasını göstermek amacıyla yaptığını söylemiş!!! Son din İslam olduğuna göre, saygıdeğer okurlar sizce bu heykelin sıralaması size neyi çağrıştırıyor?!...

* Neden son din olan İslam'ı yaşayan ve ibadet eden Müslüman en altta?!...* Neden uzun namlulu silahın namlusunda, Museviliğin sembollerinden olan yedi kollu şamdan var ?!...

* Neden Yahudi en üstte ?!...

En önemlisi de; Dinler arası diyalog diyorlar ya, işte Avrupa'nın bu diyaloglara bakış açısı...

YÜCE KURAN'DA BU GERÇEK ZİKREDİLMİŞ ZATEN; "Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden kim onları dost edinirse, şüphesiz o onlardan olur. Şüphesiz ALLAH, zalim kavmi doğru yola iletmez." Maide 51

NOT :google'den "cennete giden yol" olarak girerseniz heykelin görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar