Gururuma Yediremiyorum

Ana Sayfa / HABER / Gururuma Yediremiyorum
Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, Cumartesi günü oynanan Konya maçından sonra bazı taraftarların yöneticilere küfür etmesini içine sindiremediğini bu sebeple gönlünde her şeyi bitirdiğini söyledi.
Kulüp Başkanı Çarıkçı Konya maçından sonra yaşanan olaylarla ilgili içini döktü. Bazı taraftarların yönetici Osman Gürsoy'a, Erdal Gören'e küfür etmesini bir türlü içine sindiremediğini dile getirerek, "Benim gönlümde artık her şey bitmiştir. Bu işi kim yapacaksa buyursun gelsin. Bugün Sakaryaspor, Kocaelispor ne hallere düştü. Daha geçen hafta Altay'a haciz geldi. Biz bu takımı nereden aldık nereye getirdik. Eleştiri yaparken bunları göz önünde kimse bulundurmuyor. Evet, bu sezon istediğimiz gibi olmadı ama bunda eğer bir suçlu aranacaksa ben bu suçu üstüme alırım. Benim yöneticilerime kimse küfür edemez. Bu insanlar işlerinden güçlerinden, ailelerinden, ceplerinden fedakarlık yapıp Boluspor'a hizmet ediyorlar. Böyle insanlara küfür etmek terbiyesizliğin daniskasıdır" dedi.
‘ÇOK YIPRANDIM'
Gönlünde kulüp başkanlığını artık bitirdiğini dile getiren Çarıkçı "Arkadaşlarımızla da görüştük. Özellikle son olayda sonra herkes bırakalım diyor. Bu şartlar altında bende çok yıprandım. Bu işi bizden daha iyi yapacaklar elbette vardır. Buyursunlar yapsınlar" şeklinde konuştu.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

HÜLYA Eczanesi

Telefon :0374. 2176424

Adres : Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:5/A(60.yıl ilköğretim ve 80. yıl sağlık ocağı yanı)


ZEYNEP Eczanesi

Telefon :0374. 2705453

Adres : Sağlık Mah.Şehitler Cad.No:32/7 Merkez/BOLU (Köroğlu Dev.Has.Polikinlikler Girişi)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler