Gitsin Ruh Doktoruna Görünsün

Ana Sayfa / HABER / Gitsin Ruh Doktoruna Görünsün
Türkiye Değişim Hareketi (TDH) lideri Mustafa Sarıgül, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın, kendini ruh doktorları ve sağlık hekimlerine göstermesi gerektiğini söyledi.

Sarıgül, Anneler Günü etkinliklerine katılmak ve Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ın İzmir Karşıyaka'daki kabrini ziyaret etmek için İzmir'e geldi. Sarıgül, havalimanında çok sayıda TDH taraftarı tarafından 'Başbakan Sarıgül' tezahüratlarıyla karşılandı.

Sarıgül, yaptığı açıklamada, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'a yönelik suikast ihbarıyla ilgili açıklamalarına çok üzüldüğünü belirterek, CHP'den böyle bir hareket beklediğini ifade etti.

Baykal ve arkadaşlarının böyle bir girişimde bulunacaklarını beklediklerini belirten Sarıgül, bunu şimdi değil, TDH daha da güçlendiği zaman beklediklerini açıkladı.

Sav'ın kendini ruh doktorları ve sağlık hekimlerine göstermesini tavsiye eden Sarıgül, "Önder Sav, zaman zaman Peygamberimiz ile ilgili sözler söylüyor, masasında telefonları açık unutuyor. Baykal, bize sağlıklı lazım. TDH'yi çukura çekmeye çalışıyorlar ama bu çukurun içinde olmayacağız, çamura bulaşmayacağız." diye konuştu.

Baykal ve arkadaşlarıyla hukuk, yargı önünde daha önce defalarca hesaplaştıklarını ve her zaman da sonucun lehlerine çıktığını kaydeden Sarıgül, "Korkunun ecele faydası yok. Bunlar ölüyü diriyi bıraktı gözünü TDH'ye diktiler. Baykal ve arkadaşlarının heyecanını anlıyorum. Başkalarını bırakıp kendi çalışmalarına baksınlar. Bunların hepsi deli saçması. Bir inşaat adresi gösterilmiş, bu saçmalıkları niye aynı gün söylemediler de bugüne kadar beklediler ?" diye sordu.

Sarıgül, yarın (10 Mayıs) saat 11.00'de basın toplantısı düzenleyeceğini, daha geniş açıklamayı o zaman yapacağını aktardı.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

İKLİM Eczanesi

Telefon :0374. 2101434

Adres : Sağlık Mahallesi Güleç Sokak No:16 Bolu (Latife Hanım Anaokulu yanı)


ÇAĞLA Eczanesi

Telefon :0374. 2122016

Adres : Tabaklar Mah.Hastane Cad. No:27/1(Kadın Doğum Has.Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler