Türkiye'de Sıcaklar Artıyor

Ana Sayfa / HABER / Türkiye'de Sıcaklar Artıyor
Türkiye genelinde sıcaklar bugün 2 ila 4 derece artacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre, Doğu Anadolu'nun doğusu (Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Igdır, Van ve Hakkari) ile Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde (Artvin, Gümüşhane, Bayburt) kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışların görüleceği tahmin ediliyor. Türkiye genelinde bugün sıcaklar 2 ila 4 derece artacak. Rüzgar genellikle kuzey ve batı, Trakya, Akdeniz kıyı kesimleri ile zamanla doğu bölgelerinde güney ve güneybatı yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli esecek.

-İLLERDE HAVA DURUMU-

Yapılan son değerlendirmelere göre bazı illerde hava durumu ve sıcaklık değerleri şöyle tahmin ediliyor: İSTANBUL: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu (25) ANKARA: Az bulutlu ve açık (25) İZMİR: Az bulutlu ve açık (30) ADANA: Az bulutlu ve açık (29) ANTALYA: Az bulutlu ve açık (28) SAMSUN: Parçalı bulutlu (22) ERZURUM: Parçalı zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinde kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı (17) DİYARBAKIR: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu (30)

-BÖLGELERE DE HAVA DURUMU-
Yapılan son değerlendirmelere göre bölgelerde hava durumu şöyle tahmin ediliyor:

MARMARA: Az bulutlu ve açık, zamanla bölge geneli parçalı bulutlu geçecek.
EGE: Az bulutlu ve açık geçecek.
AKDENİZ: Az bulutlu ve açık geçecek.
İÇ ANADOLU: Bölgenin kuzeydoğusu parçalı bulutlu, diğer yerler az bulutlu ve açık geçecek.
BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla bölge geneli parçalı bulutlu geçecek.
ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde Artvin, Gümüşhane ve Bayburt çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gökgütültülü sağanak yağışlı geçecek.
DOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin doğusu (Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Igdır, Van ve Hakkari) aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.
GÜNEYDOĞU ANADOLU: Bölgenin doğusu parçalı bulutlu, diğer yerler az bulutlu ve açık geçecek.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

HÜLYA Eczanesi

Telefon :0374. 2176424

Adres : Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:5/A(60.yıl ilköğretim ve 80. yıl sağlık ocağı yanı)


ZEYNEP Eczanesi

Telefon :0374. 2705453

Adres : Sağlık Mah.Şehitler Cad.No:32/7 Merkez/BOLU (Köroğlu Dev.Has.Polikinlikler Girişi)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler