Yılmaz Becikoğlu Sonunda Konuştu

Ana Sayfa / HABER / Yılmaz Becikoğlu Sonunda Konuştu
Yılmaz Becikoğlu sonunda başkalıkla ilgili bir basın açıklaması yaptı.Boluspor Kulüp Başkanlığı'na aday olan eski Kulüp Başkanı Yılmaz Becikoğlu, yaptığı basın açıklamasında diğer başkan adayı Emin Semercioğlu'nun geri çekilmesini isterken kulüp başkanı olduğu takdirde teknik direktör olarak Hami Mandıralı ile çalışacağını söyledi.
Cumartesi günü yapılacak olan olağanüstü kongreye sayılı günler kala başkan adayları arasındaki yarış hızlandı. Bir tarafta Yılmaz Becikoğlu, diğer tarafta ise BTSO Başkanı Emin Semercioğlu listelerini oluşturmak için gece gündüz mesai harcıyor. Eski başkanlardan ve kongrede başkan adayı olduğunu açıklayan Yılmaz Becikoğlu, kendi ofisinde basın toplantısı düzenledi. Becikoğlu, iş yerinde düzenlediği basın toplantısında, Boluspor'un süper lige çıkartmak için göreve talip olduğunu, göreve geldiği takdirde, altyapıya önem vereceğini, başarıya, şampiyonluğu aç, dürüst ve namuslu teknik direktör ve teknik heyeti göreve getireceğini, nokta transferler yaparak Boluspor'u hedefine ulaşacağını kaydetti.
Becikoğlu, Fatih Terim'le teknik direktör konusunda yaptığı telefon görüşmesinin ardından Terim'in kendisine Hami Mandıralı'yı tavsiye ettiğini belirtti.
Hami Mandıralı ile de telefon görüşmesi yaptığını ifade eden Becikoğlu, Mandıralı'nın göreve hazır olduğunu ekibi ile birlikte gelerek Boluspor'da görev yapmanın mutluluğunu yaşayacağını söylediğini ifade etti.


Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar