Boluspor'da Seçim Heyecanı

Ana Sayfa / HABER / Boluspor'da Seçim Heyecanı
Kırmızı-beyazlı kulüpte bugün seçim heyecanı yaşanacak. Başkan adayları Yılmaz Becikoğlu ve Emin Semercioğlu, saat 16.00'da başlayacak genel kurulda yarışacak.
Boluspor'da bugün seçim heyecanı yaşanacak. Kırmızı beyazlı kulübün olağanüstü seçimli genel kurul toplantısı Boluspor Halı Sahalarında yapılacak ve kulübü 2 yıl daha yönetecek başkan ve yönetim kurulu ortaya çıkacak.
Kırmızı-beyazlı kulübün önümüzdeki 2 sezon başkanlığı için kongrede eski başkanlardan Yılmaz Becikoğlu ile BTSO Başkanı ve eski yönetici Emin Semercioğlu, başkan seçilmek için yarışacak. Saat 16.00'da başlayacak genel kurula başkan adayları son kez üyelere hitap edecek ve projelerini anlatacak. Ardından başlayacak oylamaya geçildikten sonra ve oyların sayımına geçilecek. Boluspor Kulübü'nün olağanüstlü seçimli genel kurul toplantısında, kayıtlı 350 üye oy kullanabilecek.
Bugünkü kongre öncesi başkan adaylarından Emin Semercioğlu, önceki akşam gerçekleştirdiği toplantıda yönetim kurulu listesini kamuoyuna tanıttı. Listesinde büyük değişiklikler yapan ve İstanbul'dan birçok işadamlarının bulunduğu öğrenilen Yılmaz Becikoğlu ise listesini sır gibi saklarken bugün kongrede açıklayacak.
Yılmaz Becikoğlu, seçim çalışmaları sırasında özellikle şirketleşme, altyapı ve yeni sponsorluk çalışmalarını ön planda tutuyor.
Diğer aday Emin Semercioğlu ise geçen gün düzenlediği toplantıda hem hedeflerini anlatmış hem de listesindeki bazı isimleri kamuoyuna tanıtarak, kulübü profesyonel bir yapıya kavuşturmayı hedefliyor.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

İKLİM Eczanesi

Telefon :0374. 2101434

Adres : Sağlık Mahallesi Güleç Sokak No:16 Bolu (Latife Hanım Anaokulu yanı)


ÇAĞLA Eczanesi

Telefon :0374. 2122016

Adres : Tabaklar Mah.Hastane Cad. No:27/1(Kadın Doğum Has.Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler