İhaneti Erbakan'a Sor

Ana Sayfa / HABER / İhaneti Erbakan'a Sor
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Giresun'un Tirebolu ilçesinde bu yıl 6.'sı yapılan Plaj Festivali ve Yaz Günleri etkinliğine katıldı.

Kılıçdaroğlu, bu akşam karayolu ile Tirebolu ilçesine geldi. Burada Plaj Festivali ve Yaz Günleri etkinliğinin yapıldığı alana geçen Kılıçdaroğlu, alanda ilçe halkınca coşkulu şekilde karşılandı.

Burada konuşan Kılıçdaroğlu, Tirebolu halkına verdiği söz üzerine ilçeye geldiğini söyledi.

Tirebolu halkından 12 Eylül tarihinde yapılacak olan referandumda 'hayır' oyu vermelerini isteyen Kılıçdaroğlu, "Tirebolular aydın insanlardır. Özgürlüğüne düşkün insanlardır. 12 Eylül'de gereğini yapacaklardır." dedi.

Türkiye'de temiz siyaset, düzgün siyaset, halka hesap veren bir siyaset için yola çıktıklarını ifade eden Kılıçdaroğlu, Türk halkının zenginleşmesi için mücadele ettiklerini kaydetti.

Kılıçdaroğlu'na, Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır tarafından çiçek ve Tirebolu Çayı hediye etti.

Kendisine benzeyen Tirebolulu Mustafa Aytemiz ile halkı selamlayan Kılıçdaroğlu, daha sonra ilçeden ayrılarak Giresun'da konaklayacağı otele geçti.

Geceyi Giresun'da geçirecek olan Kılıçdaroğlu, sabah Bulancak ilçesinde bir fındık bahçesinde incelemelerde bulunacak, ilçede açık hava mitingine katılacak.

"SEN İHANETİ ERBAKAN'A SOR!"

Kılıçdaroğlu Bünyan ilçesinde özel bir eğitim kurulusunun açılışında gazetecilerin Başbakan R. Tayyip Erdoğan'ın ' İhanetle gelen ihanetle gider' sözlerinin hatırlatılması üzerine ' Sayın Başbakan bunu neye dayanarak söylemiş bilemiyorum. Bizim kitabımızda ihanet yok. İhanetin ne olduğunu ögrenmek istiyorsa kendisine baksın' dedi. Bünyan'da MHP'li belediye başkanı Mehmet Özmen'de CHP otobüsüne binerek, Kılıçdaroğlu ve konukları çay içmeye götürdü

" Recep bey eğri duruyor, belasını bulacak"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bünyan ilçesinde yaptığı konuşmada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ağır suçlarda bulundu. " Sen kim oluyorsun da insanların geçmişte yaşadıklarını dile getiriyorsun. CHP yargılansınlar diye ek madde konsun istedi, AKP bunları istemedi. Dürüst ve ahlaklı adamsan neden çıkıp milletin önüne söylemiyorsun. siz adaletten kaçanlar partisi , kara partisiniz. Hayali ihracat yapanlar,. ihaleye fesat karıştıranlar kalpazanlık yapanlar senin partinde duruyor. Her bunları koruyup kollayacaksın milletin önüne böyle giderse bunların müslümanlığından da şüphe edeceğim "dedi.

Kılıçdaroğlu, Başbakanın Adıyaman mitinginde partisine ve kendisine yönelik yaptığı suçlamalarla ilgili olarak Bünyan ilçesinde, vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada , " Sen dogru dur,eğri belasını bulur" sözünü hatırlatarak şöyle konuştu:

"Şimdiye kadar biz efendi davrandık. Recep bey efendi davrandık diye bizi hafife almasın. Onun yakasına yalanlarını tek tek yapıştıracağım. Sen kim oluyorsun da bizi ihanetle suçluyorsun. Git Erbakan'a sor bu soruyu. Erbakan sana yanıtını versin. Babamın bir sözü vardı Sen Doğru Dur, Eğri Belasını bulur derdi. Recep bey eğri duruyor. Belasını bulacak. darbeciler Anayasada hayır oyu verecek diyor. Kenan Evren bunların sırtını sıvazladı. Recep bey Kenan Evren'in yetiştirmesi 12. Eylül dönmeminde bunlardan hangisi hapis yattı. Ülkücüler ve solcular hapis yattı. Sen kim oluyorsunda ödeyenlerin acısı üzerinden siyaset yapıyorsun. Din edebiyatı yapıp hbedel an hamam sahibi oldunuz. Bunlar milletin önüne hangi yüzle çıkacak. Ak olmadıkları için kendilerine Ak diyorlar. Siz kara partinisiz. Siz Adaletten kaçanlar partisiniz."

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

EGE Eczanesi

Telefon :0374. 2176340

Adres : Karamanlı Mah.İsmet Paşa Cad.No:68/A (Ümit Disco Karşısı )


YAMANER Eczanesi

Telefon :0374. 2701100

Adres : Sağlık Mah.Sigorta Sok.1No.25/3(Köroğlu Devlet Hastanesi Polikinlikler Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler