Bambaşka Bir Başkan Olacağım

Ana Sayfa / HABER / Bambaşka Bir Başkan Olacağım
Almanya'nın Mönchengladbach kentinde oynanan Fenerbahçe-Galatasaray dostluk maçı için bu ülkeye gelen Boluspor Başkanı Emin Semercioğlu, "Görevim süresince farklı bir başkan olacağım. Kulübe katkısı olacağını inandığım her türlü eleştiriye açığım. Bolu yerel basınını yakından takip ediyorum" dedi.
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın tahsis ettiği özel uçak ile Almanya'ya gelen Boluspor Başkanı Emin Semercioğlu, Almanya'nın Düsseldorf kentinde Genel Yayın Yönetmenimiz Seyfi Alp ile görüştü. Bolu'nun her alanda yetişmiş elemanları bulunduğunu hatırlatan Başkan Semercioğlu, "Başkanlık dönemimde bazı şeyler için daha erken. Şehrin adına yakışan, taraftara güven veren bir ekip oluşturmaya çalışıyoruz. Beni yakından tanıyanlar farklı yönlerimi bilir. Bundan sonra olumlu manada farklı bir başkan olmaya çalışacağım" şeklinde konuştu.
Düsseldorf'taki görüşmede Seyfi Alp'e Boluspor'un şuan uzaktan görünen halini soran başkan Semercioğlu, Bolulu gazetecinin takımla ilgili düşüncelerini dinleyip, not aldı. Başkan Semercioğlu, "Almanya'da ülke futbolunu bilen hemşerilerimizin bulunması bizim kazancımız. Onların tecrübelerinden, bilgi birikimlerinden yararlanacağız" dedi.

AZİZ YILDIRIM'DAN YAKIN İLGİ

Fenerbahçe-Galatasaray maçı öncesi Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe yöneticilerinin bulunduğu gurup ile Düsseldorf şehir merkezinde yemek yiyen Emin Semercioğlu'na Fenerbahçe başkanı yakın ilgi gösterdi. Başkan Semercioğlu, Fenerbahçe ile kurulan bu diyaloğun gelecekte Boluspor yararına olacağını kaydetti.
Öte yandan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bir yanının Düzceli olduğunu hatırlatarak, bir dönem Bolu'nun ilçesi olan Düzce ve dolayısıyla Bolu'nun kendisi için önemli bir kent olduğunu hatırlattı. Aziz Yıldırım, Genel Yayın Yönetmenimiz Seyfi Alp aracılığıyla Bolu'daki Fenerbahçe taraftarına selam gönderdi.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

HÜLYA Eczanesi

Telefon :0374. 2176424

Adres : Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:5/A(60.yıl ilköğretim ve 80. yıl sağlık ocağı yanı)


ZEYNEP Eczanesi

Telefon :0374. 2705453

Adres : Sağlık Mah.Şehitler Cad.No:32/7 Merkez/BOLU (Köroğlu Dev.Has.Polikinlikler Girişi)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler