Lenovo Kablosuz Klavye

Ana Sayfa / HABER / Lenovo Kablosuz Klavye
Lenovo, avuç içi boyutundaki mini kablosuz klavye N5901 ile bilgisayarınızın başında oturmanıza gerek kalmadan onu yönetebilme imkanı sunuyor. Oturduğunuz yerden işlerinizi halledip, keyifle film seyredebilir ya da Oyun oynayabilirsiniz.

Lenovo, aksesuarlar kategorisine yeni bir ürün kazandırdı. Lenovo N5901 isimli ürün klavye ve fareyi kompakt tasarımda buluşturuyor. Üstelik ürünün oldukça küçük ebatları ergonomik tasarımı ile kullanım kolaylığı sunmayı amaçlıyor.

Siyah parlak rengi ve turuncu çizgileri ile dikkat çeken ürün, bir klavye. 124mm x 135 mm x 25mm ölçülerinde ve sadece 107 gram ağırlığında. Ürün, üzerinde bulunan 69 adet tuş ve bir adet navigasyon topu ile 10 metreye kadar çekim gücüne sahip. Lenovo mini kablosuz klavye ile her türlü yazı işlemi ve kumanda işlemi rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Film izlerken ve Oyun oynarken de rahatlıkla başlatma, durdurma, ileri ve geri gitme ya da ses alçaltıp yükseltme gibi ihtiyacınız olan her fonksiyonu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik fare yerine kullanılabilen navigasyon topu da alternatif bir rahatlık sunuyor.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

BİZİM Eczanesi

Telefon :0374. 2171722

Adres : Hastane Cad. No:17/A (Orman İşletmesi Karşısı)


ÜNAL Eczanesi

Telefon :0374. 2701042

Adres : Kültür Mah.Şehitler Cad. No: 25/A (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler