Tek Sevdamız Bolu

Ana Sayfa / HABER / Tek Sevdamız Bolu
Bolu Valisi İbrahim Özçimen Bolu Köroğlu Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Ziyarette Vali İbrahim Özçimen'i Köroğlu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı H. Hüseyin Aykan ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Ziyaret sırasında KGC Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Beykoz, Hüseyin Kaya, Mehmet Demirci, Maksut Beykoz ve İmdat Aslan'da hazır bulundular.
Bolu için çalıştıklarını belirterek konuşmasına başlayan Vali Özçimen, "Bolu beni çok sıcak karşıladı. Bu karşılama benim yapmak istediklerimi ikiye katladı. Yeni geldik ama çalışmaları yerinde inceleme fırsatımız oldu. Talimatlarımızı verdik, Bolu'yu geliştirmek, her anlamda daha ileri bir seviyeye götürmek için iki kat çalışıyoruz. Sorunlar belli, çözümleri de belli. Bunları gidermek bizim vazifemiz" şeklinde konuştu.
BKGC Başkanı H. Hüseyin Aykan da ziyarette yaptığı konuşmada, gazetecilerin temel hedefinin bulunduğu ilin sorunlarını tespit etmede yöneticilere yardımcı olmak ve bu sorunların giderilmesine yönelik olan görüşleri aktarmak olduğunu söyledi.
BKGC başkanı Aykan, "Hepimizin amacı vatandaşların yaşam seviyelerini daha ileriye götürecek çalışmaları yapmak ve yapanlara destek olmaktır. Bu konuda biz idarecilerimize, yapıcı anlamda ki eleştirilerimizi ve haberlerimizi yapacağız" şeklinde konuştu.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

BİZİM Eczanesi

Telefon :0374. 2171722

Adres : Hastane Cad. No:17/A (Orman İşletmesi Karşısı)


ÜNAL Eczanesi

Telefon :0374. 2701042

Adres : Kültür Mah.Şehitler Cad. No: 25/A (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler