Mudurnu'nun Astarcısı Var

Ana Sayfa / HABER / Mudurnu'nun Astarcısı Var
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mudurnu Süreyya Astarcı Meslek Yüksekokulu yeni idari binası 2010-2011 Eğitim ve öğretim yılına yetiştirilmeye çalışılıyor
İnşaatı devam eden yeni idari binanın yanı sıra derslik binası, uygulama kümesi ve kantin, yemekhane binalarının da dış izolasyonu tamamlandıktan sonra Mudurnu Mimari renklerinde Kahverengi beyaz olarak boyanacak. İnşaatı devam eden yeni binada idari-memur ve Akademisyenler için özel oda, Toplantı salonları-Laboratuarlar, arşiv ve depo bulunacak.
Şu an kullanılan idari bina ise Komple derslik haline getirilerek, böylece yeni açılacak bölümler içinde yeni sınıflar oluşturulacak. Bolu Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne ait atıl durumda Yüksekokul bitişiğinde bekleyen kapalı spor salonu da Yüksekokul bünyesine katıldığında Süreyya Astarcı kampusu oluşmuş olacak. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mudurnu Süreyya Astarcı Meslek Yüksekokulunda şu an Kümes Hayvanları Yetiştiriciliği, İşletme, Organik Tarım, Seracılık, Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümleri eğitimi verilirken Mimari Restorasyon bölümünde 2010-2011 Eğitim sezonunda faaliyete başlayacak.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar