İnancımız Tamdır

Ana Sayfa / HABER / İnancımız Tamdır
1965 Boluspor taraftarlar derneği tarafından organize edilen Levent ERİŞ ve taraftar buluşması hafta sonu gerçekleşti.
Levent Eriş ve ekibinin kayıldığı gecede hocalarımız taraftarlarımız ile bol bol sohbet ederken taraftarlarımız tarafından yönetilen soruları da cevapladılar.
Dernek yönetimi dernek kuruluş süreci ile birlikte projelerden bahsederken Levent hoca " Türkiye'de bir çok ilde çalıştım ancak bu kadar güzel bir sosyal tesise ilk defa rastlıyorum" dedi.
Levent Eriş dernek projelerini dinledikten sonra " Bu sezon çocuklar ile ilgili yapacağınız proje gerçekten çok önemli ve çok güzel. Belki de bugüne kadar kimsenin düşünemediği yada yapmaktan bile çekindiği bu proje bazı tabuları bile yıkabilir. Onun için şahsım ve ekibim adına üstümüze ne düşecekse biz bu konuda sizlere yardımcı olmak isteriz." Dedi. Sohbet ortamında geçen toplantıda Eriş yapmış olduğu konuşmada şunlara değindi. Eriş " Arkadaşlar öncelikle şahsım ve ekibim adına bizleri davet ettiğiniz için çok teşekkür ederim. İlk girişimde büyük bir şaşkınlık yaşamadım dersem yalan olur. Çok güzel bir ortamınız var. Az önce bahsettiğiniz projeler gerçekten çok önemli ve çok güzel. Burada Boluspor taraftarının nasıl duyarlı olduğunu ve kulübünü seven bir topluluk olduğunu bir kez daha görüyoruz. Gerçekleşmesi durumunda otistik çocuklarımız ile planlamış olduğunuz proje gerçekten harika diyebilirim. Bizlerin üzerine düşen görev neyse şahsım ve ekibim adına bizlerde katkıda bulunmak isteriz. Son iki sezonda çok güzel projelere imza atmışsınız. Bu sezon içinde kulübümüzü düşünerek güzel projeler düşünmüş ve yönetime sunmuşsunuz. Ancak burada az önce söylemiş olduğunuz bir söze katılmıyorum. Dediniz ki " Bizler taktir edilmek istemiyoruz , sadece köstek olunmasın" sözünüz bence yanlış. Tamam kimse kimseyi sevmek zorunda değildir yada aynı fikirleri paylaşmak zorunda da olmayabilir. Ancak Boluspor adına yapılan ne var ise camia olarak destek vermek gerekir . İnsan oğlunun doğasında vardır taktir edilmek hoşuna gider çünkü. Onun için ben sizleri tebrik ediyorum." dedi.
Taraftarlarımızın sorularına açık yüreklilikle cevap veren Eriş Ömer Cuğ olayından transfer politikasına, İbrahim Yavuz olayından ve son zamanlardaki Giresun maçı ile ilgili konulara'da açıklık getirdi. Eriş sorulan sorular üzerine " Arkadaşlar her zaman açık sözlü olmuşumdur ve öle olmayı da yeğlerim. Evet Ömer Cuğ çok kaliteli bir oyuncu. Ancak kafamdaki oyun kurgusunda ve hedefe ulaştıracak oyun planın içinde Ömer kendisine çok şans bulamayabilirdi. Onun oynaması lazım onun için kendisi ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Şahsım olarak kendisini sevdiğim bir kişidir. Transfer politikası ile sormuş olduğunuz sorunuza cevap verecek olursak size şunu diyebilirim. Hani demişler ya adımız çıkmış 9'a inmez 8'e diye bende onu yaşıyorum. Levent Eriş olarak çok transfer yapan ve kulüpleri zarar uğratan bir yapım yoktur aslında. Her kesin olduğu gibi benimde yaşamımda hedeflerim var. Ben kupasız bir lig düşünemem ve onun için başarılı olmak isterim. Sizde taktir edersiniz ki ben geldiğimde 5-6 oyuncu vardı. Ve hedef yolunda sıkıntı yaşamayacağımız transferler yapmamız gerekiyordu. Bizim yeni ve bilmediğimiz kişileri alarak 10 hafta sitem oturtacak zamanımız yok. Kaybedeceğimiz 1 puan bile çok önemli. Onun için sizde fark ediyorsunuz Karabük ve Giresun tabanlı oyuncu sayısı fazla . Birbirlerini iyi tanıyan ve oyun stilini iyi bilen kişiler üzerine durduk ve sahada mücadele edecek isimler üzerine durduk. Benim inancım tamdır. Sizlerinde büyük desteği ile inşallah hedefe ulaşacağız. Geçenlerde İbrahim Yavuz ile ilgili bazı tepkiler olmuş. Şunu bilin ki Levent Eriş kendisinden fazla kulübünün menfaatini düşünür. Oyuncumuz ile konuştuk ve abisi babası olarak gördüğü taraftar arkadaşlarımızın yanında esprili sözü yanlış anlaşılmış. En ufak bir şey sezeyim bu İbrahim değil kim olursa olsun isim önemli değil yollarımızı hemen ayırırız. Boluspor huzurlu bir takım olmak zorundadır." dedi. Eriş lige kadar iyi çalışmalıyız derken her hafta 2 puan üzerinden hesap yaptıklarınızda iletti. Toplantı'da Eriş'e yönetilen bir soruda " Giresun sitelerini takip ettiğimize göre size büyük bir tepki var. İlk karşılaşma ise Giresunspor ile ve o gün anlaşılan ortam gergin geçecek. Nasıl yorumluyorsunuz" şeklindeki soruya ise Levent hoca şu şekilde cevap verdi. Eriş " Biliyorum beni Giresun'dan bazı basın mensubu arkadaşlarımızda arıyor zaten. Ancak ben Giresun taraftarının beni sevdiğini biliyorum. Sezonun bitimine 5 hafta kala sürekli tesisleri ziyaret ederek benim Giresun'u bırakmamam için ricada bulunuyorlardı. Ama bazı koşullar sonrası ayrılmak zorunda kaldık. Benim tek amacım Boluspor'u yıllardır beklediği süper ligine çıkartmak. Onun için o gün maç esnasında tepkide alabilirim yada alırız. Ama bizler sadece işimize bakacağız. Ben Giresun halkını seven bir insanım. Onlar beni gayet iyi bilirler Levent Eriş o gün sadece işini yapacak... " dedi.
Gecede bulunan yöneticilerimizden Genel Kaptan Nedret Yıldız ise Levent hocamız ile Erdem Özgenç arasında 2 yıl önce geçen bir olayı taraftarlarımız ile paylaşarak gülüşmelere neden oldu. Yıldız " Erdem ile anlaşmak için bazı görüşmeler yapıyoruz. Telefonda hocamızın Levent hocamız ile anlaştığımızı söyledim ve çok sevindi. Bu sevincini sorduğumda bana şu olayı anlattı. Nedret abi Manisaspor ile maç yaparken topu sağ kanattan aldım gidiyorum. Bir kişi bile topu almaya gelmiyor. Bende sağ kanatı kapattım gidiyorum ve Levent hocamızın önünden geçtim. Gittim topa kaleye yaklaşınca topa sert vurdum ve top kalecide kaldı. Geri dönerken Manisaspor yedek kulübesinin önünden geçerken Levent hoca Afferin oğlum aferin sana diye bana bağırdı. Çok şaşırdım ilk defa bir böyle bir şey gördüm rakip hoca beni tebrik ediyordu dedi bana. Yani hocamız herkesin hakkını verir. dedi.
Toplantıya katılan hocalarımıza dernek saati verilirken toplu halde hatıra fotoğrafı çektirildi.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

İKLİM Eczanesi

Telefon :0374. 2101434

Adres : Sağlık Mahallesi Güleç Sokak No:16 Bolu (Latife Hanım Anaokulu yanı)


ÇAĞLA Eczanesi

Telefon :0374. 2122016

Adres : Tabaklar Mah.Hastane Cad. No:27/1(Kadın Doğum Has.Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler