Geniş Aile Ekrana Dönüyor

Ana Sayfa / HABER / Geniş Aile Ekrana Dönüyor
Hasret bitiyor, Kanal D'nin sevilen dizisi "Geniş Aile" ekrana dönüyor. Üstelik birbirinden renkli sürprizler ve yepyeni karakterlerle! Yeni sezonda Ufuk Özkan'ın canlandırdığı Cevahir, gönlünü Rojda Demirer'in oynadığı Zeynep'e kaptıracak. Ancak işi yine çok zor olacak, çünkü mahallenin bu yeni güzeli, ‘komşu kızı' Şuküfe'den bile çetin ceviz çıkacak!

Ufuk Özkan, Hürriyet'in sorularını yanıtladı:

"Geniş Aile"nin yeni bölümleri ekrana gelmeye başlıyor. Yeni sezonda birçok değişiklik var. Cevahir'deki değişiklikleri sizden dinleyebilir miyiz?
Ufuk Özkan: Cevahir 15 ay askerlik yapıyor. Askerden dönen her adam gibi daha Uysal, daha aklı başında bir şekilde mahalleye geri geliyor. Ama "can çıkar huy çıkmaz" derler ya, aynen öyle, birkaç gün sonra eski huylarına dönüyor. Cevahir yine deli dolu, yine faydasız, yine bir şeyleri kurtarmaya çabalarken tökezliyor ama bu sefer daha sağlam durmaya çalışıyor. Koyu Bilal'in kahveye ortak olduğunu ve evde de işlerin ekonomik açıdan yolunda gitmediğini görüyor. Ailesini darboğazdan hinliklerle değil, daha makul yollarla çıkarmaya çalışıyor. Bu arada Koyu Bilal hapishanedeyken ona kader arkadaşlığı yapan Katip'in kız kardeşi Zeynep mahalleye geliyor. Olmadık yerlerde karşılaşıyorlar. Büyük aşklar kavgayla başlarmış ya, onların da aralarında çatışmayla başlayan bir aşk doğuyor.

Cevahir taksi şoförlüğü yapmaya başlıyor sanırım...
- Aslında şoförlük yapmaya Zeynep'e asılmak için başlıyor. Tabii bir yandan da ailesine yardım etmek istiyor. Ama olaylar umulmadık yerlere gidiyor. Kıza ‘Cevahirce' iltifatlarda bulununca, kız da onu polise şikayet ediyor. Bunun üzerine karakolluk oluyor.

"Geniş Aile" dizisinden sonra popülariteniz arttı. Şöhretin size getirdiği artılar ve eksiler neler oldu?
- Maddi ve manevi birçok şey değişti hayatımda. Sadece benim değil, bu işin içinde olan herkesin CV'sine büyük harflerde "Geniş Aile" diye bir dizi yazıldı. Türkiye'de komedi yapmak ve istikrar sağlamak çok zor. Birçok kişi "Avrupa Yakası'ndan sonra tutkuyla izlediğimiz ve yayın gününü iple çektiğimiz bir dizi yapıyorsunuz" diyor. Bu anlamda kendimi şanslı hissediyorum. Çok yetenekliyim falan demiyorum, sadece şanslıyım.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

EGE Eczanesi

Telefon :0374. 2176340

Adres : Karamanlı Mah.İsmet Paşa Cad.No:68/A (Ümit Disco Karşısı )


YAMANER Eczanesi

Telefon :0374. 2701100

Adres : Sağlık Mah.Sigorta Sok.1No.25/3(Köroğlu Devlet Hastanesi Polikinlikler Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler