Taraftar Liderleri İle Toplantı

Ana Sayfa / HABER / Taraftar Liderleri İle Toplantı
Boluspor'un bugün Diyarbakırspor'la oynayacağı karşılaşmaya yönelik önlemler için Vali İbrahim Özçimen, İl Emniyet Müdürü Tahir Bayındır ve Boluspor Kulüp Başkanı Emin Semercioğlu, dün kırmızı-beyazlı taraftar liderleriyle bir araya geldiler. Yapılan toplantıdan çıkan ortak fikir ise Bolu ve Boluspor'a yakışır bir şekilde hareket edilmesi oldu.

Boluspor taraftarlar ile uyumun artırılması ve gelen rakip takım ve taraftarlarına kötü muamele yapılamaması için Vali İbrahim Özçimen, İl Emniyet Müdürü Tahir Bayındır ve Boluspor Kulüp Başkanı Emin Semercioğlu, dün kırmızı-beyazlı taraftar liderleriyle bir araya geldiler. Düzenlenen maç toplantısına Yarenler Taraftarlar Derneği, 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği ve Cadde 14 Grubunun temsilcileri katıldı.

"Herkes profesyonel davranmalı"

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nün Sosyal Tesisine bir araya gelinen toplantıda Vali Özçimen, taraftarların Bolu ve Boluspor'a yakışır bir şekilde davranacağına inandığını söyledi. Süper Lige çıkmak için hep beraber, kimseyi kırmadan hareket edilmesi gerektiğini taraftarlara aktaran Vali Özçimen, "Hep beraber el ele verip, Boluspor'un başarısı için çalışalım. Bu konuda kulüp sahada taraftarlar ise tribünde üstüne düşen görevi yapacaktır. Önümüzde Diyarbakırspor maçı var. Öğrendiğim kadarıyla geçtiğimiz yıllarda Boluspor formasını giyen dört oyuncu şu anda Diyarbakırspor forması giyiyor. Onlar profesyonel futbolcular. Taraftarlar da profesyonel davranmalı. Dünyanın her tarafından futbol oynanıyor. Önceki gün Beşiktaş Viyana'da maçı aldı geldi. Bizde Diyarbakırspor taraftarlarını çiçeklerle karşılayalım" dedi.

"Kötü sloganlar atmayalım"

İl Emniyet Müdürü Tahir Bayındır'da bu maçta futbolculara olduğu kadar taraftarlara da büyük görevler düştüğünü dile getirdi. Salonda bulunan taraftarlara, "Stada kesinlikle yabancı maddeler getirmeyin" diyen Bayındır, gelen takımı ve geldiği şehri hedef alan sloganlar atılmamasını da istedi.

"Futbolcuların olduğu kadar taraftarların da huzuru ve sağlığı bizim için çok önemli"

Süper Lige çıkmak için yönetimden, taraftara kadar kimseyi kırmadan hareket etmeleri gerektiğine inandığını belirterek konuşmasına başlayan Boluspor Başkanı Emin Semercioğlu, "Ben kulübün 14. başkanıyım. Birçok taraftar da gördüm çok maçlar da gördüm. Boluspor şu anda futbol camiasında çok prestijli bir takım. Futbolcu ve yönetimler kadar taraftarların da kulübe çok destek vermeleri gerekiyor. Bu hafta Diyarbakırspor ile karşılaşacağız ve asla tahriklere kapılmamalıyız. Futbolcuların olduğu kadar taraftarların da huzuru ve sağlığı bizim için çok önemli. Biz eminim ki sizlerle berber örnek seyirci, örnek şehir olacağız" şeklinde konuştu.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

EGE Eczanesi

Telefon :0374. 2176340

Adres : Karamanlı Mah.İsmet Paşa Cad.No:68/A (Ümit Disco Karşısı )


YAMANER Eczanesi

Telefon :0374. 2701100

Adres : Sağlık Mah.Sigorta Sok.1No.25/3(Köroğlu Devlet Hastanesi Polikinlikler Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler