İstanbulda Büyük Yangın

Ana Sayfa / HABER / İstanbulda Büyük Yangın
Yangın, saat 23.00 sıraları Kumkapı Safiye Hatun Mahallesi Cemre Sokak Numara 12'deki yabancı uyruklu kadın işçilerin kaldığı 4 katlı ahşap binanın en üst katında çıktı. Henüz bilinmeyen bir nedenle başlayan yangın kısa sürede büyüdü. Binada bulunanlar kendilerini son anda dışarı attı.

PATLAMA ANI

Binadaki mutfak tüpleri büyük bir gürültü ile patladı. Patlamanın ardından alevler binanın her tarafını sardı.Patlama sırasında binada kimsenin bulunmaması olası can kaybı ve yaralanmaların önüne geçti. Patlama anı da çevredekilerin cep telefonlarına yansıdı. Yangına ilk müdahaleyi Eminönü ve Fatih itfaiyesi yaptı. Söndürme çalışmaları, yetersiz kalınca Bakırköy ve Beyoğlu'ndan itfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Sokakların darlığı nedeniyle itfaiyenin güçlükle müdahale ettiği alevlerin, bitişikteki binalara da sirayet etti. Yangın itfaiyenin,1 saat süren çalışması sonucu kontrol altına alabildi.

Ölen ya da yaralanan kimsenin olmadığı yangında, 4 binada maddi meydana geldi. Çevredekiler binada kalanların yabancı uyruklu kadın işçilerin kaldığını, yangın sırasında binadan çıkarak kaçtıklarını iddia etti.Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

BİZİM Eczanesi

Telefon :0374. 2171722

Adres : Hastane Cad. No:17/A (Orman İşletmesi Karşısı)


ÜNAL Eczanesi

Telefon :0374. 2701042

Adres : Kültür Mah.Şehitler Cad. No: 25/A (Köroğlu Dev.Has.Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler