Biz Yaşadık Biz Bitirdik

Ana Sayfa / HABER / Biz Yaşadık Biz Bitirdik
Şovmen Beyazıt Öztürk, Tanem Sivar ayrılığıyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınırken, "Bir insanın özelini her tarafta 'Şundan bitti, şöyle oldu, böyle oldu' diye anlatması ayıp bir şey gibi geliyor bana. Ben öyle gördüm en azından. Biz yaşadık biz bitirdik" dedi.

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nin davetlisi olarak geldiği izmir'de diş hekimleriyle 'dişe dokunur sohbetler' yapan şovmen Beyazıt Öztürk, toplantının ardından basın mensuplarının Tanem Sivar'la ilgili sorularını yanıtladı.

Ayrılığın nedeni soruları üzerine Beyaz, "Sizin bir ilişkiniz olduğunda tüm mahalleye anlatıyor musunuz? Ünlü ya da ünsüz olmak önemli değil, insanız. Bir insanın özelini her tarafa 'şundan bitti, şöyle oldu, böyle oldu' diye anlatması ayıp birşey gibi geliyor bana. Ben öyle gördüm en azından. Biz yaşadık, biz bitirdik. Bu bizim içimizde olan bir şey ama çok iyi arkadaşız, dostuz, hiçbir sıkıntımız yok. Gerekli açıklamayı yaptık. Çok merak eden varsa bilinmesi gereken bir şeyse 'iyi arkadaştık arkadaşlığımızı kaybetmemek için ayrıldık. Bunun dışında yapacağımız bir açıklama gündemi yorar. Çok önemli konular var. Onların arasında benim açıklamamın gazeteye girmesi beni çok utandırır. Önemli açıklamaların yanında benimki kötü durur, hoş olmaz" dedi.

Sevgililer Günü iÇiN POP ALBÜMÜ

Beyazıt Öztürk, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde piyasaya çıkacak pop albümü için de iddialı konuştu. Beyaz, albümde ünlü sanatçılarla düet yapacağını dile getirerek, "Programımda 15 yıldır değişmeyen tek şey orkestram. Hem onlara bir güzellik olsun hem 15'inci yılda güzel bir şey yapalım, hem de o arkamdaki 'Gemilerde talim var' fon müziğinden belki başka bir tarafa geçiş yaparım diye bu albümü çıkarıyorum. Pop albümü ama bildiğimiz pop albümlerinden değil biraz daha soft olacak. 8- 9 parçası yeni, 2- 3 eski parça da koyacağız. Sevgililer Günü'nde çıkacak. Gökhan Tepe'den bir iki şarkı geldi. isim vermeyeyim şu anda daha geliyor. Çok güzel adamlardan kadınlardan güzel şarkılar geliyor" dedi.

PROGRAMıN iLK KONUĞU SOKAK ÇOCUKLARıNı EViNDE YEDiREN BiR KADıN

Beyazıt Öztürk, 15'inci yayın yılına giren Beyaz Şov'da 10 tane yeni köşe koyduğunu, dekor ve konuk profilinin değiştiğini de söyledi. Beyaz, "Bir konukla programın başından sonuna kadar gitmeyeceğiz. Değişik hayat öyküleri olan sokak çocuklarını kendi evine alıp yediren bir kadını konuk alıyorum" dedi. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden fahri doktor diploması alan Beyaz, gülerek, "Ünlü olunca okumaya gerek kalmıyor. Gittiğin yer okuldan diploma veriyorlar. Fahri değil mi bu? Yani bir şey yapamıyorum" dedi.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

TUBA Eczanesi

Telefon :0374. 2752060

Adres : Kalıcı Konutlar Üstü İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünite Karşısı


SARUHAN Eczanesi

Telefon :0374. 2202005

Adres : Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler