Göynük'te İmaj Değişikliği

Ana Sayfa / HABER / Göynük'te İmaj Değişikliği
Çekimleri Göynük'te gerçekleştirilen "Kukuriku: Kadın Krallığı" filminde yıllardır "Domates Güzeli" olarak anılan Ayşen Gruda, son projesinde "kadın kral" rolüne soyundu.

Çekimler üç ay sürdü

Çekimleri geçtiğimiz temmuz ayında başlayan ve iktidarı ele geçiren kadınların trajikomik öyküsünü konu alan 2 milyon 225 bin TL bütçeli "Kukuriku: Kadın Krallığı", 31 Aralık'ta vizyona giriyor. Bolu-Göynük'te kurulan dev platoda çekilen film, Yeşilçam'ın "Domates Güzeli" lakaplı oyuncusu Ayşen Gruda'yı da uzun aradan sonra hayranlarıyla buluşturacak.

Kadın iktidara geçerse

Gruda; Serkan Ok'un yönettiği projede otoriter bir kadın kral olarak izleyici karşısına çıkacak. Ekip, bu trajikomik hikayenin ana fikrini şu sözlerle özetliyor: " Biz bu filmde iktidarda kadın-erkek farkı olmadığını gösteriyoruz. Kimse kendini kandırmasın, iktidar kime geçerse geçsin aynı olaylar yaşanmaya devam ediyor."

130 kostüm dikildi

Ayşen Gruda'nın başrolde olduğu filmin kostümlerine de çok özenildi. Hazırlık döneminde 90'ı köylüler ve 40'ı asıl oyuncular için olmak üzere toplam 130 kostüm dikildi.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

EGE Eczanesi

Telefon :0374. 2176340

Adres : Karamanlı Mah.İsmet Paşa Cad.No:68/A (Ümit Disco Karşısı )


YAMANER Eczanesi

Telefon :0374. 2701100

Adres : Sağlık Mah.Sigorta Sok.1No.25/3(Köroğlu Devlet Hastanesi Polikinlikler Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler