Burada Yok Yok

Ana Sayfa / HABER / Burada Yok Yok
Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya, Kartalkaya'da aldıkları bir tahsis üzerine yeni bir "kayak otel" yapımına başlayacaklarını söyleyerek 25 milyon dolar maliyetle yapılacak 130 odalı kayak butik otelin, her odasında şömine ve jakuzisi olan üst sınıf bir tesis olarak hizmet vereceğini söyledi.

Turizm sektöründe yaptığı yatırımlarla dikkatleri çeken Kaya Holding önümüzdeki günlerde Kartalkaya'ya devasa bir butik otel yapmayı planlıyor. Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya Babasının çalışma hayatına ilk adımını attığında önce inşaat işleri yaptığını, daha sonra da yap - sat işleriyle devam ettiğini vurgulayarak"Babam bir zaman sonra devlet işlerine girdi. Turgut Özal döneminde arazi tahsisleri gündeme gelince de Antalya Side'de bir tahsis aldı. Bu tarihten itibaren grubun bir kolu turizm haline geldi" diye konuştu.30 milyon dolara mal olan Kaya İzmir'le 8'inci otele ulaştıklarını anlatan Burak Kaya, "Bundan sonra 2 tane daha otelimiz açılacak" dedi. Kaya:"İlk otelimizi Antalya'da yapmaya başladık. Oteli Belek'te 18 delikli golf sahasının ortasında yapıyoruz. Üst sınıf butik otel tarzında 200 odalı olacak. 2011 yılının Kasım ayı sonunda bitireceğiz. Özellikle Belek'te 600-700 odalı çok güzel tesisler yapılıyor. Oda sayısı çok olduğu için ben kaliteli hizmet veriyorum demek çok iddialı olur. Biz oda sayısını aşağıya çekip, daha pahalı oda satacağız." Biçiminde konuştu.

Her Odasına Şömine

Burak Kaya, bu yatırımın ardından Bolu Kartalkaya'da aldıkları bir tahsis üzerine yeni bir kayak otel yapımına başlayacaklarını vurguladı. Kaya'nın verdiği bilgilere göre 25 milyon dolar maliyetle yapılacak 130 odalı kayak butik oteli, her odasında şömine ve jakuzisi olan üst sınıf bir tesis olarak hizmet verecek.
Turizm Tarafı Halka Açılma Hazırlığı İçinde
Kaya Holding ana çatı olmak üzere turizmde farklı şirketlerinin bulunduğunu söyleyen Burak Kaya, "Ancak bu yıl turizm grubu şirketlerinin hepsini Kaya Turistik Tesisleri adı altında birleştireceğiz. Büyümek için halka açılmanın iyi bir yol olduğunu düşünüyoruz. Şu anda belli değerlemeler yaptırıyoruz. Halka açılmaya hazır hale getirme çalışmaları içindeyiz. Ancak şu anda net bir takvimimiz yok" diye konuştu.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

EGE Eczanesi

Telefon :0374. 2176340

Adres : Karamanlı Mah.İsmet Paşa Cad.No:68/A (Ümit Disco Karşısı )


YAMANER Eczanesi

Telefon :0374. 2701100

Adres : Sağlık Mah.Sigorta Sok.1No.25/3(Köroğlu Devlet Hastanesi Polikinlikler Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler