Kayacı'dan Taraftarlar Derneğine Ziyaret

Ana Sayfa / HABER / Kayacı'dan Taraftarlar Derneğine Ziyaret
Bank Asya 1. Lig günlüğü, Lig Tv yorumculuğunun yanı sıra Fanatik Gazetesi köşe yazarlığını da yapan ve spor camiasının önde gelen isimlerinden Tunç Kayacı Denizlispor karşılaşması sonrası 1965 Boluspor Taraftarlar Derneğine ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret sırasında dernek projelerini dinleyen Kayacı yapılan çalışmaların son derece güzel olduğunu dile getirdi. Kayacı konuşmasında " Öncelikle sosyal tesisine girerken ilk izlenimlerim zaten sizlerin bakışınızı da ortaya koydu. Yapmış olduğunuz çalışmalar çok güzel. Özellikle Çocuk tribünü konusunda yapılan çalışmalar çok iyi. Bugün bende kaşkol dağıtımı çalışmanıza katıldım ve çok memnun oldum. Yeni bir derneksiniz ama yıllardır yapılmayanları kısa bir sürede yapmışsınız. Sizleri tebrik ederim" dedi.
Denizli maçı hakkında da kısa bir değerlendirme yapan Tunç Kayacı " Boluspor net pozisyonlara girdi. Ancak bu pozisyonlardan yararlanamadı. Denizli ise fırsatları iyi değerlendirdi. Hakem konusunda şunu söyleyebilirim Boluspor gol attı da hakem mi vermedi. Daha henüz bitmiş bir şey yok. Daha oynanacak çok karşılaşma var. Boluspor hedefi olan bir ekip ve bu yolda mücadele edecek. Bu güne kadar olduğu gibi desteğinizi bırakmayın. Boluspor bugün kaybetmiş olabilir ama kazanacağı çok karşılaşma var." dedi.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

EGE Eczanesi

Telefon :0374. 2176340

Adres : Karamanlı Mah.İsmet Paşa Cad.No:68/A (Ümit Disco Karşısı )


YAMANER Eczanesi

Telefon :0374. 2701100

Adres : Sağlık Mah.Sigorta Sok.1No.25/3(Köroğlu Devlet Hastanesi Polikinlikler Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler