"İstifa Ederim"

Ana Sayfa / HABER / "İstifa Ederim"
Akşam saat 19.30 da başlayan yönetim kurulu şu saatlerde halen devam ederken toplantıya giren teknik direktör Levent Eriş toplantı salonundan çıktı ve gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

Kulüpte idari yönden bazı sıkıntıların olduğunu, bu sıkıntıların giderilmemesi durumda istifa edeceğini söyleyen Eriş, "Benim şahıslarla problemim yok. Ben Boluspor kulübününde üstünde değilim. Fakat yanlış giden bazı şeyler var. Bu yanlışlar idari manada. Ben toplantıda bunları dile getirdim. Eğer bu yanlışlıklar giderilmezse istifa edeceğim. Şimdiden yönetimin vereceği karara saygı duyduğumu belirtmek istiyorum" dedi.
ERİŞ AÇIKLAMASINA ŞÖYLE DEVAM ETTİ;
Eriş " Yönetim kurulumuza gereken neyse açık bir şekilde anlatmaya çalıştık. Şuanda ligde yaşamış olduğumu 9 maçtaki 12 puanın birilerine veya kişilere endekslenmesi ile sadece ve sadece bu olay değil. İnsanlar maalesef yanlış bilgilendiriliyor ve yanlış aktarılıyor. Evet bir sıkıntımız olduğunu maçtan sonraki toplantıda söyledim. Ama Boluspor yönetimi bu sıkıntıların üzerinden gelemeyecek kadar bir yönetim değil. Dolayısı ile üstesinden de gelir. Yönetimimiz değerlendirsin biz alınacak her türlü karara saygılıyız. İsteklerimiz inşallah istenen seviyede değerlendirilir ve ortaya çıkan her türlü karara saygı duyarız." dedi.

Gazetecilerin" Yönetimden her hangi bir talebiniz odlumu" şeklindeki soruya ise Eriş " Oldu. Ama bu benim talebin değil takımım geleceği adına bu gerçekleşecekse çalışmaya devam ederim. Gerçekleşmeyecekse çalışmaya devam etmeyi düşünmüyorum" şeklinde cevapladı.

Eriş konuşmasına devam ederken " Ben yönetim kurulumuzun alacağı her türlü karara saygılıyım. Onlar değerlendirecekler As olan Boluspor yönetimi ve kulübüdür. Biz sadece gelip geçiciyiz, biz sadece çalışan kişileriz. Yarın bir daha bir araya geleceğiz. Bu akşam rapor değil sözlü bir ifadede bulunmak istedim. Yine söylüyorum ve yönetim kurulumuzun alacağı karara saygı gösteririm."dedi.

Konuşmasının sonunda sorulan bir soru üstüne " Benim takımım ile sorunum yok. Benim taleplerim idari yapıdaki sitemin değişmesi yönünde taleplerim oldu. Kişiler üzerine durmuyorum. Benim amacım kulüp prensipleri olup Levent Eriş'in istekleri değil. Asla bunu yanlış aktarmayalım. Altını çizerek söylüyorum. Ben bu kulübün çalışanıyım. Teknik patronuyum. Taleplerim Boluspor kulübü adına olmuştur. " dedi.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

TUBA Eczanesi

Telefon :0374. 2752060

Adres : Kalıcı Konutlar Üstü İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünite Karşısı


SARUHAN Eczanesi

Telefon :0374. 2202005

Adres : Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler