Ece Alkollü Yakalandı

Ana Sayfa / HABER / Ece Alkollü Yakalandı
Manken Ece Gürsel trafik kontrolü sırasında yapılan alkol testinde 60 promil alkollü çıkınca, ehliyetine 6 ay süreyle el konuldu.

Edinilen bilgiye göre çıkaracağı albümün çalışmalarını yaptığı stüdyodan çıkan Manken Ece Gürsel ve Müzik Yönetmeni İsmail Tunçbilek Gürsel'in annesine ait 34 E 6266 plakalı otomobille evine gidiyordu. Gürsel Üsküdar Beylerbeyi Abdullahağa Caddesi'ne geldiğinde polisler tarafından trafik denetleme noktasında durduruldu. Trafik polisleri direksiyon başındaki Ece Gürsel'e alkol kontrolü yaptı. Yapılan testte Gürsel'in 60 promil Alkollü olduğu tespit edilerek, alkollü araç kullanmaktan 548 TL ceza kesildi. 6 ay süresince de ehliyetine el konulan Ece Gürsel'in yanında bulunan Yönetmeni İsmail Tunçbilek ise Af çıkacağını öne sürdü. Gürsel ve Tunçbilek trafik kontrol noktasına otomobili götürmesi için ehliyetli bir arakadaşlarını çağırdı.

"BENİM HARARETİM ARACA VURDU"

Stüdyoda bir kadeh içtiğini iddia eden Ece Gürsel: "Yapacak birşey yok evim şurası iki adım 60 pormil, 50 promille alıyorlarmış, 10 promil fark var. Sağlık olsun, şoför tutacağız. Üzüntülüyüm, kısmet yani..." dedi.

Trafik noktasından ayrılacakları sırada otomobili arızalanan Ece Gürsel, otomobilden inerek "Benim hararetim araca vurdu" dedi. Daha sonra otomobili çalıştırmayı başaran şoförle birlikte Ece Gürsel ve İsmail Tunçbilek trafik kontrol noktasından ayrıldı.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

TUBA Eczanesi

Telefon :0374. 2752060

Adres : Kalıcı Konutlar Üstü İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünite Karşısı


SARUHAN Eczanesi

Telefon :0374. 2202005

Adres : Sümer Mah. Hattat Emin Barin Cad. Gündogdu Park Apt. No:87/13 A(Bilal-i Habesi Camii Karsisi)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler