3 Şanslı Bolu'lu Bolu Sportif Havacılık Kulübü İle Uçacak

Ana Sayfa / HABER / 3 Şanslı Bolu'lu Bolu Sportif Havacılık Kulübü İle Uçacak
Ulu Önder M.Kemal Atatürk ün ilimize gelişinin 77. yıldönümü anısına Resmi programda yer alan bu sene 6.Abant Hava Sporları Festivalini düzenleyeceğiz.

17 Temmuz sabah saat 09.50 de şehir merkezinde motorlu yamaç paraşütü ile dev Atatürk posteri uçuş gösterisi yapılacaktır.Türkiye'nin en iyi Havacılık Merkezi olmaya aday Abant Çepni bölgesinde planlanan faaliyete şehir dışından 500' e yakın Model Uçak ve Yamaç Paraşütü sporcusunun katılması bekleniyor.

Ayrıca Türkiye'nin en iyi havacılık programları UÇUŞ KEYFİ ,TAKE OFF ve Ulusal basından çok sayıda kanalında festivale katılacakları belirtildi.

Festivalde yamaç paraşütü,model uçak,yelken kanat ve motorlu yamaç paraşütünün yanı sıra doğa sporları aktiviteleri de organize edilecektir.

Bu sene ilk defa ilimizden ; www.Bolusportif.com a kayıt yaptıran Bolu'dan üç şanslı kişiyi yamaç paraşütü ile uçma şansı sunacağız.

Konu ile ilgili 9 Temmuz cumartesi gününden itibaren kayıtların başlayacağız ve 15 Temmuz da şanslı üç kişinin derneğin web sayfamızdan yayınlanacağız.

Ayrıca 6. Havacılık Festivali'nde yapılacak Atatürk'ün ilimize geliş yıldönümü anısına Yamaç paraşütü hedef Yarışması düzenleyeceğiz.

Dereceye giren sporculara sürpriz hediyeler verilecektir Festivale katkılarından dolayı Bolu Valiliği,Bolu Belediyesi,AİBÜ,Gençlik Spor İl Müdürlüğü ,T.H.K.,Bolu Havacılığa ve sponsor firmalarımıza teşekkür ederiz.

6.Abant Hava Sporları festivalinin detaylarını ve uçuş şansı için Pazartesi www.bolusportif.com dan bilgi alabilirsiniz.


Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

İKLİM Eczanesi

Telefon :0374. 2101434

Adres : Sağlık Mahallesi Güleç Sokak No:16 Bolu (Latife Hanım Anaokulu yanı)


ÇAĞLA Eczanesi

Telefon :0374. 2122016

Adres : Tabaklar Mah.Hastane Cad. No:27/1(Kadın Doğum Has.Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler