Nilüfer turizm artık bolu da da hizmet verecek

Ana Sayfa / HABER / Nilüfer turizm artık bolu da da hizmet verecek
''Sınırsız Müşteri Memnuniyeti'' parolasıyla ulaşım sektöründe kalitenin adresi olan Nilüfer Turizm bundan sonra Bolu'da da hizmet verecek. Keskin Kartal Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti sahibi Naci Keskin bundan sonra Bolu-İstanbul güzergâhının 2 saat 50 dakika'lık zaman dilimine ineceğini vurguladı.

Keskin Kartal Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti 3 yıldır İstanbul-Bodrum hattında Nilüfer Turizm ile edindiği yolcu taşımacılığındaki hizmet kalitesini, Bolu-İstanbul, Bolu-İzmir ve Bolu-Bursa hattında da devam ettirecek. Türkiye yollarında kaliteli üstün hizmet anlayışı ile kendini kanıtlamış olan Nilüfer Turizm, yeni başlattığı Bolu-İstanbul, Bolu-İzmir ve Bolu-Bursa arası yolcu taşıma hizmetiyle Bolu halkına "merhaba" demeye hazırlanıyor.''Sınırsız Müşteri Memnuniyetini'' kendisine hedef belirleyen Nilüfer Turizm, personelini hizmet kalitesini daha da arttırmak amacıyla, belirli periyotlarla, hizmet içi eğitim programlarına tabi tutuyor. Özel eğitimciler tarafından ayda bir kez düzenlenen hizmet içi eğitim programı dün Nilüfer Turizm hizmet binasında gerçekleştirildi. Yaklaşık bir saat süren programda nelerin yapılması gerektiği ve nelere dikkat edilmesi gerektiği anlatıldı. Müşteri memnuniyetini daha da artırmayı hedeflediklerini vurgulayan Keskin Kartal Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti sahibi Naci Keskin; "Bilet satış noktalarında çalışan personelden, Host ve servis elemanlarına kadar bütün elemanlarımızı tüm bu çalışmalarımıza ek olarak 1 haftalık kampa aldık. Amacımız Bolu halkına hak ettikleri kaliteli hizmeti sunmaktır" dedi.

Keskin Kartal ve Nilüfer el ele

İlimizin köklü nakliye firmalarından Keskin Kartal Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti, 3 yıldır İstanbul-Bodrum hattında Nilüfer Turizm ile edindiği yolcu taşımacılığındaki hizmet kalitesini Bolu-İstanbul, Bolu-İzmir ve Bolu-Bursa hattında Bolu'luların hizmetine sunacak.

Konfor ve hizmeti Nilüfer ile yaşayın

Bolu halkının en iyi hizmete layık olduğunu belirten Naci Keskin "Bolulular daha iyilerine layık. Nilüfer Turizm ile seyahatlerinde farkı göreceklerine inanıyorum. Bolu halkına, Bolu-İstanbul, Bolu-İzmir ve Bolu-Bursa arasında son model otobüslerimizle konforlu ve güvenli bir şekilde en güzel hizmeti vereceğiz. Artık Bolu-İstanbul arası 2 saat 50 dakika olacak" dedi.

Etiketler

Yorumlar

Yorum Yaz / Bize Ulaş

Facebook Yorumlar

Nöbetçi Eczaneler

DAMLA Eczanesi

Telefon :0374. 2702880

Adres : Sağlık Mh.Dodurga Cd.Kutlu Apt.No:57 (Çağsu Hastanesi Karşısı)


ÖZCAN Eczanesi

Telefon :0374. 2181990

Adres : Tabaklar Mah. Hastane Cad. Talu Apt. No:15(Orman İşletmesi Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

Etiketler