Ülkü Ocakları Yardıma Koşmaya Devam Ediyor

Ana Sayfa / HABER / Ülkü Ocakları Yardıma Koşmaya Devam Ediyor

Ülkü Ocakları Yardıma Koşmaya Devam Ediyor

Ülkü Ocakları Yardıma Koşmaya Devam Ediyor
Bolu Ülkü Ocakları her Ramazan yaptığı gibi yardım dağıtmaya devam ediyor. Ülkü Ocakları Bolulu hayırseverlerin destekleriyle hazırladığı kumanyaları ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıyor. Daha önce 750 haneye yardımda bulunan Bolu Ülkü Ocakları bugünde MHP Bolu İl Teşkilatları tarafından temin edilen 500 adet kumanyayı ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıttı.

 
Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, MHP Bolu İ Başkanlığı tarafından ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere 500 adet kumanyanın temin edildiğini söyledi.

Kumanyaların kısa sürede ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını söyleyen Akgül, “Milliyetçi-Ülkücü hareketin temsilcileri ve neferleri olarak tüm il ve ilçe teşkilatlarımız yaklaşık bir aydır yoğun mesai harcayarak çalışmalarını sürdürmekte hem ihtiyaç sahibi ailelere hem de 65 yaş üstü ailelerimizin yanlarında olmaya çalışmaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanımız tarafından Bolu Ülkü Ocakları’na teslim edilen emanetler en hızlı şekilde sahiplerine ulaştırılacaktır. Bu vesile ile Başta MHP Bolu il Başkanı Sayın Cihan Başaran olmak üzere tüm yöneticilerine sahada bizleri yalnız bırakmadıkları İçin teşekkür ederiz. Var olsun Ülkü Kardeşliği” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış, Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz.


Facebook Yorumlar

Ne Aramıştınız?

REHBER

OTEL KONAKLAMA RESMİ KURUM - SAĞLIK YEME İÇME EĞLENCE OKULLAR - KURSLAR HİZMET - USTA - SERVİS İMALAT - ÜRETİM OTOMOBİL - ULAŞIM

NÖBETCİ ECZANELER

AYLİN Eczanesi

Telefon :0374. 2173002

Adres : Tabaklar Mh. İzzet Baysal Cad. No:63-12(İng Bank Karşısı)


İREM Eczanesi

Telefon :0374. 2229988

Adres : Sağlık Mah Hekim Sk Şaşmaz Apt.No:5(Köroğlu Dev.Has.Karşısı)


Bolu Nöbetci Eczaneleri

ETİKETLER